У Раді придумали, як проголосувати за «антиколомойський» закон з рекордною кількістю поправок

Розгляд 16 тис. поправок до банківського законопроєкту, який називають «антиколомойським», відбуватиметься відповідно до статті 119 регламенту Верховної Ради, яка дозволяє голосувати поправки цілими розділами. Про це йдеться у статті «Української правди».

Член профільного комітету ВР повідомив, що стаття 119 регламенту дозволить відмітати правки великими розділами. Так вже відбувалося голосування за скандальний закон про «майданчики Яценка».

Очікується, що фінансовий комітет узгодить текст розділів, куди увійде частина правок. Після цього парламент голосуватиме за тексти розділів, відкидаючи ті правки, які перед цим комітет відхилив.

Тоді з’явиться ймовірність того, що законопроєкт буде ухвалений при наявності необхідної кількості голосів.

«Комітет повинен скласти порівняльну таблицю і пройтися за всіма 16 тис. правок. Якщо чесно, то можна було б і на понеділок встигнути. Якби хтось ставив таке завдання», – зазначив член комітету.

Він наголосив, що таблицю, можливо, підготують у другій половині тижня.

Нагадаємо, 30 березня депутати в першому читанні ухвалили законопроєкт №2571-д про удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності. Цей закон передбачає, що суди не можуть ухвалити рішення, які призведуть до зупинки процедури виведення неплатоспроможного банку з ринку або його ліквідації.

Законопроєкт, названий в ЗМІ «антиколомойським», є однією з умов Міжнародного валютного фонду для отримання траншу. Однак до проєкту закону депутати внесли понад 16 тис. правок.

10 квітня комітет Ради з питань фінансів, податкової та митної політики повідомив, що не встигне підготувати до понеділка «антиколомойський» законопроєкт.

У той же день спікер парламенту Дмитро Разумков пояснив, що Раді може знадобиться більше пів року для прийняття цього закону.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.