Binance Launchpool — це платформа, де можна отримувати нові токени завдяки стейкінгу. Користувачі, які блокують токени BNB, можуть отримувати токени з інших проєктів на Binance. Завдяки цій програмі можна отримувати доступ до криптовалют без необхідності купувати їх напряму. Однак, вам доведеться звертати увагу і на біткойн ціна якого може дещо повпливати на токени, що ви вибираєте.
Binance Launchpool дає безпечну можливість фармити нові монети з активів. Проте не варто його плутати з іншою ініціативою, що називається Launchpad. Розглянемо останні проєкти платформи, які було анонсовано у 2023 році.
Токени SEI
Влітку 2023 року програма запустила вже 36-ий проєкт, що має назву SEI. Це блокчейн першого рівня. Його спеціально оптимізували, аби був обмін цифровими активами. Це допоможе збільшити безпеку криптоіндустрії та підвищити довіру до напрямку.
Що пропонує цей блокчейн-проєкт:
- швидке завершення транзакцій;
- власний механізм для матчинга ордерів;
- потужний захист від шкідливого використання.
Разом з цим, SEI є службовим токеном. За його допомогою можна сплачувати збори, розподіляти ставки між валідаторами тощо.
Перспектива у токена є. Адже його спрямували одразу на децентралізовані біржі. З урахуванням росту децентралізованих трендів, цей блокчейн тільки набиратиме обертів.
Memecoin
Ще один токен — Memecoin (MEME). Це нативний блокчейн, що працює в екосистемі Memeland. Вона, своєю чергою, є венчурною студією Web3. З MEME вдалося зробити справжній мемкоїн. У нього немає сценарію чи дорожньої карти. Суть цього блокчейну в тому, що навіть його майбутнє важко передбачити.
Memecoin часто не має реальної практичної ролі. Однак це не заважає токену залишатися цікавим для суспільства. Завдяки цьому він розвивається.
PENDLE
Одним з анонсованих проєктів 2023 року став PENDLE. Це протокол децентралізованих фінансів. Він дає користувачам змогу отримувати відсотки від своїх активів. Тут активи розділяють на дві частини:
- основний — це той актив, що приносить прибуток. Наприклад, це може бути криптовалюта, як-от Біткоін чи Ethereum;
- прибуток, який можна отримати від основного активу.
Далі користувачі можуть зробити власний пул і вносити туди основні активи. А за це вони отримують токени PENDLE.
Ідею представили та запустили ще у листопаді, але вона й досі залишається актуальною. Її перевагами є децентралізованість та прозорість усіх транзакцій і умов.
CyberConnect
Ще один осінній популярний проєкт — CyberConnect на Launchpool. Це соціальна мережа на основі технології Web3. Завдяки їй можна запускати власні соціальні застосунки. У мережі є свій токен — CYBER.
Також тут можна взаємодіяти з іншими користувачами завдяки повідомленням, особистим і у спільності. Проєкт підтримує NFT. Тож у створених соціальних мережах можна користуватись невзаємозамінними токенами.
Кожен з перелічених проєктів на Launchpool заслуговує на вашу увагу. Вони мають великий потенціал до розвитку та обіцяють наступного року непогано себе показати в криптовалютній індустрії.