Фотожаба з Кіану Рівзом: Стало відомо, як на сторінках підручника з’явився мем

Фото з актором Кіану Рівзом опубліковано в українському підручнику з історії навмисно. Про це повідомив його автор Ігор Щупак у своєму Фейсбук.

“В кінці 1990-х років у одному навчальному посібнику був поміщений портрет Октавіана Августа з підписом “Юлій Цезар”. За довгі роки використання книги це помітили і написали про це … нуль читачів”, – написав історик.

За його словами, у шкільному підручнику був використаний мем, а не оригінальна фотографія для того, щоб привернути увагу школярів до вивчення історії.

“Як зацікавити учнів історією і навчанням взагалі? З ними треба працювати і грати! Створюючи нові підручники, звертаю увагу на те, що сучасні діти, на жаль, мало читають. Сучасні діти – візуали. Замість написання тексту часто використовують emoji, все більше використовують Instagram, замість Фейсбуку. Якщо це факт – то ми повинні це враховувати”.

Раніше повідомлялося, що в українському підручнику з всесвітньої історії за 10 клас виявили фотожабу з актором Кіану Рівзом, якою замінили відому фотографію “Обід на хмарочосі” 1932 року.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.