Прибирання може стати легким і не займати багато часу. Вертикальні бездротові мийні пилососи швидко позбавляють плям, пилу та алергенів. Вони об’єднують сухе і вологе прибирання. Пристрої маневрові, прості у використанні та проникають у важкодоступні місця. Розглянемо детальніше основні функції й особливості мийних пилососів, які роблять їх ефективними помічниками в домашньому господарстві.
Функції мийних пилососів
У сучасних мийних пилососів передбачено багато різних функцій. Головне при застосуванні таких приладів — правильно встановити режим роботи. Важливо регулювати подачу води на роликову щітку. При зборі рідини, що залишилася з підлоги або після чищення килимів, цю опцію потрібно відключати.
Серед інших функцій мийних пилососів, присутніх у різних моделях, виділяють:
- автоматичне збільшення потужності при виявленні бруду;
- наявність дисплея, що показує заряд батареї, режим, встановлений на пилосос, і сервісні повідомлення;
- стерилізація чистої води;
- підключення до смартфона;
- автоматична подача мийного засобу на роликову щітку зі спеціального резервуара;
- голосові підказки.
При виборі таких додаткових опцій користувачі спираються на свої вподобання.
Особливості мийних пилососів
Мийний пилосос не потребує особливого догляду. Якщо регулярно чистити контейнери для води, пилозбірник, фільтри та щітки, він пропрацює довше. Побутовий пристрій з хорошою потужністю та системою фільтрації, який можна замовити в інтернет-магазині Алло, ефективно збирає шерсть, усуває запахи і допомагає позбутися алергенів завдяки багатоступеневій фільтрації.
Сучасні мийні пилососи оснащені м’якими щітками та регульованим тиском води, що запобігає пошкодженню підлог. Вони працюють акуратно і не псують навіть чутливі паркет або ламінат.
Критерії вибору
Дізнавшись про всі функції та особливості мийних пилососів, можна оформлювати покупку. Але при виборі конкретної моделі варто врахувати ще декілька факторів:
- Місткість акумулятора. Що вона більша, то довше пристрій може працювати без підзарядки. Переконайтеся, що акумулятор знімний — це дає змогу замінити його в разі зносу або придбати додатковий для збільшення часу роботи.
- Обсяг баків для води. Великі емності дозволяють рідше переривати прибирання для заміни рідини. Мінімальний рекомендований обсяг кожного бака — від півлітра.
- Система фільтрації. Для сухого прибирання підходить HEPA-фільтр з дрібною сіткою та додатковий для видалення волосся чи великого сміття. Баки для чистої води зазвичай оснащені сітчастою решіткою грубого очищення.
- Рівень шуму. При виборі пристрою для тихого прибирання варто звернути увагу на моделі з показником до 75 дБ.
Мийні пилососи скорочують час на прибирання будинку й економлять сили для приємніших занять. Вони — незамінні помічники в будинках, де є маленькі діти, алергіки або домашні тварини.