Галина Пишняк, яка в 2014 році розповідала на російському телебаченні фейк про “розп’ятого хлопчика” заявила, що після цього для неї в житті все обернулося в гіршу сторону. Про це вона розповідає журналістам у сюжеті, зробленому для ютуб-каналу Fake News.
Жінка каже, що в таборі біженців в Ростові, де вона перебувала, історію про “розп’ятого хлопчика” розповідали ще до неї.
“Нехай буде неправда. Кожен має право на свою думку”, – заявила вона.
Також жінка стверджує, що її сусіди говорили про те, що “тільки вона не побоялася сказати журналістам правду”.
Галина стверджує, що її з сім’єю почали “цькувати” після появи фейку про “розп’ятого хлопчика” і тепер вона шкодує, що говорила таке журналістам.
“Якби я знала, що це так негативно вплине на мою сім’ю, я б була як інші люди: “я нічого не бачу, я нічого не знаю”. Мене дуже цькували, було цькування дітей”, – розповідає вона.
Крім того, за словами жінки, її чоловік працював в Україні в міліцейському спецпідрозділі “Беркут”, а після перемоги Революції Гідності перейшов на бік проросійських терористів, беручи участь у бойових діях проти української армії. Сама ж Галина допомагала бойовикам продуктами, ліками та одягом.
У 2019 році Галина Пишняк та її чоловік отримали російське громадянство. З 2014 року вона не спілкується ні з ким зі знайомих, які залишилися в Україні, хоча жінка родом із західної частини країни.
Також переселенка каже, що в Росії погано ставляться до біженців з України, не сприймаючи їх за людей. За словами Галини, їй говорили “валити назад в свою Україну” і називали ворогом, оскільки Україна для Росії ворог, а жінка з України родом.
- Сюжет з фейковою історією про «розп’ятого на очах у матері хлопчика» у Слов’янську був показаний на російському телевізійному Першому каналі в липні 2014 року під час активної фази бойових дій на Донбасі. Ніяких підтверджень цієї історії немає, а деякі місцеві жителі Слов’янська все заперечують.