Головні помилки вибору швейної машинки

Коли вирішуєте придбати швейну машинку, виникає чимало питань та незрозумілих моментів. Особливо якщо не дуже добре знайомі з технікою. Покупці часто припускаються помилок, котрі потім обходяться дорого в буквальному сенсі. Тож варто розглянути, що може піти не так, і як уникнути зайвих витрат.

Початківцям не потрібне дороге обладнання

Існує 2 типи швейних машинок — електромеханічні та комп’ютеризовані. Останні доволі дорогі, але для домашнього використання вони не потрібні. Однак і занадто економити не варто, адже це обернеться наступним:

  • проблемами з прошиванням товстих тканин;
  • нерівномірністю стібка;
  • пошкодженням та розривами тканини.

Щоб всього цього уникнути, варто економити, але знати міру. Так, у швейній машинці повинні бути міцний корпус, довговічний мотор, необхідний набір функцій. Сотня операцій по низькій ціні — сумнівне вкладення, щось точно буде працювати не так.

Бренду якої країни віддати перевагу

Багато хто вважає, що напис «Зроблено в Китаї» — це автоматично низька якість. Це не так, виробники найвідоміших брендів — Brother, Janome, Praff та інші вже давно перенесли свої виробничі потужності в Азію. Це значно раціональніше, адже собівартість виробництва техніки за рахунок дешевшої робочої сили, зменшується.

Сумніватися в високій якості не варто, тому що заводи оснащаються так само, як і ті, котрі працюють на батьківщині бренду. Також ведеться чіткий контроль якості. Щоб не потрапити на підробку, варто довіряти магазинам, котрі напряму співпрацюють з виробником. Наприклад, якісні машинки можна придбати в інтернет-магазині «Швейний Світ».

Який човник вибрати

Насправді такого поняття не існує, коли діло стосується підбору машинки для домашнього використання. Вертикальний чи горизонтальний човник — не має значення. І одного, і другого цілком достатньо. Вони мають свої переваги та недоліки, і з цієї позиції на них варто і дивитись.

У вертикального човника такі плюси:

  • міцність, особливо в повністю металевому корпусі;
  • довговічність та витривалість;
  • зручність регулювання натягу нитки;
  • доступність ремонту.

Щоб відчути всі переваги, потрібно регулярно змазувати механізм. Варто і недоліки врахувати, серед них: складнощі заправки нитки, ширина стібка не більше 5 мм. Ще один момент — вертикальний човник доволі шумний.

Переваги горизонтального:

  • зручна заправка нитки;
  • мінімальний шум та вібрація;
  • можливість створення ширших стібків;
  • мінімальне обслуговування;
  • контроль над залишком нитки.

Горизонтальний човник дещо дорожчий в ремонті, а при неправильній експлуатації є ризик пошкодження механізму.

Чи необхідно купувати найдорожчу машинку

Багато людей вважає, що саме найдорожча буде кращою. Але же далеко не всім така потрібна. Справа в тому, що дорогі машинки мають безліч функцій, які взагалі можуть не використовуватись. Щоб обрати якісну техніку, не варто одразу брати найдорожчу, насправді, має значення наступне:

  • виробник. Варто віддати перевагу техніці перевірених брендів: Janome, Brother, Praff. Вони чітко контролюють якість, а у випадку поломки не буде проблем з ремонтом, адже за них беруться всі майстри;
  • надійність. Краще брати техніку з меншою кількістю функцій, вони стовідсотково будуть відмінно працювати;
  • типи тканин, які будете переважно шити. Їх варто підбирати під техніку.

Тобто переплачувати насправді немає сенсу, якщо ви тільки не плануєте відкривати ательє чи шити на замовлення ексклюзивні наряди.

Якщо ви не знаєте, яку машинку вибрати, зверніться за допомогою до консультанту магазину, в якому плануєте придбати обладнання. Він вкаже на найбільш ходові моделі, а також підкаже, яка з них підійде саме під ваші запити.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.