Між солдатами в окопі й генералами – велика прірва: Нардеп пояснив, чому немає демобілізації

всу зсу

Для запровадження механізму демобілізації з війська після 36 чи 48 місяців служби потрібно спочатку налагодити процеси мобілізації в державі. Про це заявив народний депутат, заступник голови Комітету ВР з питань прав людини Руслан Горбенко в інтерв’ю Укрінформу.

«Під час численних поїздок на фронт ми зрозуміли, що існує велика прірва між піхотинцями, солдатами в окопі й генералами, Міністерством оборони чи Генштабом. І це велика проблема. Щодо демобілізації – так, ті, хто вже давно на фронті, чекають на відповідний законопроєкт. Проте є декілька нюансів», – зазначив він.

Парламентарій підкреслив, що наразі в жодній країні світу немає практики демобілізації після 36 чи 48 місяців служби під час воєнного стану, саме тому Україні «немає з кого брати приклад» при розробці цієї законодавчої ініціативи.

Горбенко додав: якщо у державі демобілізують після певного періоду служби усіх військових, то у війську буде шалений дефіцит кадрів.

«Тому для того, щоб запровадити механізм демобілізації, нам потрібно спочатку налагодити процеси мобілізації», – наголосив політик.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.