НАНУ прогнозує, що коронавірусом в Україні можуть заразитися понад 22 млн осіб

Орієнтовний прогноз Національної академії наук України дає цифру в 22,2 мільйона як можливе число інфікованих новим коронавірусом в Україні. Про це йдеться в протоколі №16 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА “ПРО запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, і введення додаткових обмежувальних заходів на території міста Києва“.

“Зважаючи на збільшення кількості хворих на COVID-19 на території України і міста Києва та орієнтовний прогноз Національної академії наук України через низький рівень протиепідемічних і профілактичних заходів щодо можливого інфікування 22,2 млн людей в Україні, а також враховуючи кількість населення столиці, його активні міграційні процеси, питання вжиття заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, 17 березня 2020 року було розглянуто на позачерговому засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)”, – йдеться в документі.

Згідно з протоколом, комісія вирішила:

  • з 21 березня заборонити користуватися дитячими і спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях.
  • до 24 березня забезпечити виділення цільових коштів у розмірі 23 млн грн на проведення заходів по проведенню дезінфекції житлових багатоквартирних будинків.
  • з опівночі 23 березня “Київпастранс” (трамвай, тролейбус, автобус) повинен забезпечити перевезення за окремо визначеними маршрутами виключно тих осіб, які мають відповідні спеціальні квитки, посвідчення особи і засоби індивідуального захисту згідно з укладеними договорами з підприємствами, установами, організаціями, які забезпечують життєдіяльність Києва.
  • з 25 березня в аптеках і продуктових магазинах повинно бути не більше 1 людини на 10 квадратних метрів.
  • Державна прикордонна служба повинна надати інформацію в Головне управління Госпродпотребслужби у Києві стосовно жителів столиці, які повернулися з-за кордону з 10 березня поточного року.

Нагадаємо, в Китаї почали випробування вакцини від коронавірусу. Основне завдання вчених – виробити імунітет до вірусу. Перші результати планують отримати не раніше, ніж через півроку.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.