Навіщо потрібні ролетні системи, і на що чи впливає їхнє призначення

До ролетних систем відносяться рольвіконниці, ролетні решітки та рольворота. У кожного із вказаних виробів своє призначення.

Захисні ролети встановлюються на вікна та двері житлових або комерційних об’єктів, а також у сантехнічних приміщеннях. Ролетні решітки – на магазинних вітринах. А ролетні ворота призначені для захисту гаража або машино-місця на паркінгу.

Яку будову мають рольвіконниці

Рольвіконниці та інші види ролетних систем мають 2 основних елементи: полотно та захисний короб.

Ролетне полотно виробляється з ролетних або екструдованих профілів. Перші краще захищають від холоду, другі – від злому. Під час вибору виробу необхідно звернути увагу на товщину сталевої стрічки. Чим більше цей показник, тим більшої ширини можуть бути профілі. Оптимальна товщина стрічки – від 0,36 мм для ролетних воріт і від 0,33 мм для ролет.

Захисний короб може бути круглим, напівкруглим, 20, 45° або вбудованим.

Типи монтажу

Варіанти встановлення залежать від особливостей об’єкта та обраного короба.

Накладний монтаж є найпоширенішим. Короб розташовується над прорізом. Так встановлюють рольвіконниці для магазину, сантехнічні ролети, ролетні ворота для гаража тощо.

Вбудований монтаж став популярним, тому що виглядає естетично. Короб розташовується в прорізі, тому на фасаді немає елементів, що виступають. Актуальний у разі встановлення віконних ролет, ролет на двері і воріт тощо. Зверніть увагу: висота прорізу у разі вбудованого монтажу зменшується.

Монтаж із вбудованим коробом необхідно передбачити ще на етапі проектування будинку. Найчастіше використовується для встановлення ролетних систем у приватному будинку.

Монтаж без захисного короба призначений для зниження навантаження на проріз. Замість короба використовуються консолі. Підходить тільки для встановлення ролетних воріт усередині приміщення.

Підготовка прорізу для встановлення ролет

Проріз має бути з міцних суцільних матеріалів. Наприклад, бетону, цегли та інших. Прорізи з чарункуватих матеріалів необхідно додатково зміцнити металевим куточком, наскрізними шпильками тощо.

Поверхні прорізу мають бути рівними. У нижній частині прорізу допускається відхилення від горизонтальної площини до 5 мм.

Якщо ви плануєте встановлювати автоматичні ролети, то заздалегідь оберіть сторону від якої буде підведена електроенергія.

Під час вибору вбудованого монтажу необхідно завершити обробку прорізу ще до заміру. Інакше підвищується ймовірність того, що замовлений виріб не поміститься в проріз.

Варіанти керування

Для керування будь-якими ролетними системами може використовуватися механічний або автоматичний привід. Перший варіант приваблює доступною ціною, другий – багатофункціональністю.

Для невеликих або одиночних ролет підійдуть механічні приводи:

  • стрічковий інерційний;
  • шнуровий редукторний;
  • воротковий;
  • кордовий;
  • пружинно-інерційний.

Для масивних виробів, а також для одночасного керування декількома ролетами оптимальним варіантом стануть електроприводи:

  • із вбудованим радіокеруванням;
  • із системою аварійного підйому;
  • з радіокеруванням і системою аварійного підйому;
  • з механічною системою кінцевих вимикачів і інші.

Ролетні системи «АЛЮТЕХ»

Під час вибору ролет звертайте увагу на їхнього виробника. Одним із найпопулярніших є «АЛЮТЕХ». Оптимальну по співвідношенню ціни і якості продукцію різного призначення високо оцінили тисячі покупців із країн СНД і Європи.

В асортименті виробника представлені ролетні системи для встановлення на фасаді та всередині приміщення, з автоматичним і ручним керуванням, з коробом будь-якої форми тощо. Офіційна гарантія – 2 роки.

«АЛЮТЕХ» випускає ролетні системи в 3 серіях.

  • Trend – бюджетні рольвіконниці та рольворота. Оптимальний варіант для тих, хто бажає отримати довговічний виріб і заощадити.
  • Prestige – стильні ролети та ролетні ворота, які мають підвищену міцність. Їх обирає більшість власників приватних будинків, офісів і торговельних об’єктів.
  • Security – зламостійкі ролети та ролетні решітки. Вироби цієї серії найчастіше встановлюються в аптеках, банках, бутиках і заміських котеджах.

Під час замовлення виробу ви зможете вибрати різні кольори або єдиний відтінок для полотна та короба, а також аксесуари (наприклад, антимоскітну сітку).

Висновок

Ролетні системи універсальні. Вони підходять для захисту вікон від зловмисників, допомагають контролювати рівень освітленості приміщень і приховують комунікації в санвузлах. Для керування такими виробами використовуються механічні або автоматичні приводи. А підібрати надійні ролети та ролетні ворота можна в асортименті «АЛЮТЕХ».

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.