Зазвичай ми звикли, що печію та різноманітні проблеми з органами травлення провокує неправильне харчування: солона, смажена, гостра чи жирна їжа, надмірна її кількість. Це справді так, однак є й менш очевидні харчові звички, через які виникають неприємні симптоми.
Яка б природа не була у вашої печії, почуватися краще допоможуть лікарські засоби, що можна знайти за посиланням: https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/izzhoga. Медична інформаційна система Аптека 9-1-1 — найкраще рішення для пошуку найякісніших ліків.
Через яку їжу може виникнути печія?
Є продукти, що провокують підвищену секрецію кислоти або послаблюють сфінктер, через що відкривається прохід до стравоходу. Серед таких напоїв та їжі — кава, чай, цибуля, м’ята, алкоголь, десерти, цитрусові, фреші.
Крім цього, в різних людей можуть бути індивідуальні варіанти, через які з’являється печія. Наприклад, у когось підвищена кислотність виникає після вживання хлібобулочних виробів, а хтось без проблем їсть усі перераховані вище продукти.
Таким чином, не обов’язково порушувати правила здорового харчування, аби виникла печія. Часто достатньо мати до цього схильність та просто випити улюблений м’ятний чай. У такій ситуації дієві препарати від печії справді стануть у пригоді.
Харчові звички, що спричиняють печію
Навіть якщо виключити з раціону всі продукти, склад яких несе потенційну загрозу печії, проблема може з’явитися також через певні особливості харчування:
- починати їсти страву гарячою, не чекаючи, поки вона охолоне;
- протягом тривалого часу нічого не вживати з їжі, а потім наїстися великою порцією;
- після трапези піти перепочити в горизонтальному положенні;
- дуже швидко ковтати їжу, добре не пережовуючи її.
Також печія часто супроводжує вагітність — проблема виникає через гормональні зміни та фізичний тиск дитини на шлунок майбутньої мами.
Боротьба з підвищеною кислотністю вимагає комплексного підходу. Інколи просто перехід на збалансоване харчування без дотримання інших правил не допоможе. Намагайтеся їсти, коли справді відчуваєте голод, харчуйтеся невеликими порціями та ретельно пережовуйте продукти. Якщо проблема є постійною, це привід звернутися до лікаря та пройти додаткові обстеження.