Останнім часом стрибки валюти нікого не дивують і стали звичним явищем. Проте, через них багато людей, котрі мріяли про новеньке авто із салону, залишилися без такої бажаної покупки. Саме тому придбання вживаного автомобілю не залишить вас без транспортного засобу.
Що робити після покупки вживаної машини?
Ні, сідати одразу за кермо і підкорювати місто не потрібно. Треба дотримуватися кількох порад, без котрих подальше користування машиною буде не зовсім правильне.
- Перше і основне – оформіть необхідні документи. Сюди входить офіційна реєстрація та страхування. В часі це займає близько 10 робочих днів.
- Провести повну комплексну діагностику й оцінити загальний стан всіх життєво важливих систем. Навіть перед самою покупкою проводиться первинний огляд, а після – більш ретельний. Це дасть змогу оцінити, що потрібно буде надалі замінити.
- Перевірка гальм. Дуже важливо, оскільки гальмівна система машини – це безпека вашого життя та життя ваших пасажирів. Для цього можна викликати спеціалістів, які нададуть вичерпну інформацію.
- Замінити фільтри. Масляний, повітряний, салонний, паливний, фільтр коробки передач та тонкого очищення. Їх заміна просто необхідна, навіть якщо на перший погляд знаходяться в нормальному стані.
- Нова машина – нові рідини. Це надто важливо, оскільки вони можуть вплинути на продуктивність авто. Продавець наголошуватиме на тому, що все замінили перед продажем, але наскільки це правда ви ніколи не дізнаєтеся. Мінус – коштує дорого, але в майбутньому допоможе заощадити набагато більше на можливому ремонті всього авто.
Плюси й мінуси придбання автомобілю, котрий був у використанні
Якщо прийнято рішення купити авто б/у, однозначно потрібно зважити всі плюси й мінуси такого “шопінгу”.
Переваги
- Доступна ціна. Чим старша машина, тим більшу суму можна зекономити. Не бійтесь торгуватися з продавцем. Зазвичай власники завищують ціну, знаючи, що все одно при зустрічі з потенційним покупцем її доведеться знизити.
- Широкий вибір. Ринок б/у авто в нашій країні надзвичайно широкий. Тут представлений великий асортимент машин різних років випуску, пробігів, торгових марок та модельних рядів. До речі, деякі навіть майже нові.
- Відсутність дефектів. Зазвичай власники перед продажем по гарантії від офіційного представника усувають всі дефекти.
Недоліки
- “Поюзаний салон”. Досить часто, якщо в салоні машини палили,залишається їдкий запах, який дуже важко вивести.
- Матеріальні витрати на діагностику. Чим старша “за віком машина” тим в більшу копійку влетить її ремонт та обслуговування.
- Юридичні нюанси. Важливо, оскільки, машина може бути в кредиті або навіть краденою. Обов’язково потрібно уточнити ці всі питання через юриста.
Зі всього можна зробити висновок, що купити авто б/у – чудова змога скоріше сісти за кермо власного авто та зробити своє життя комфортним.