#SaveФОП: Підприємці в центрі Києва вимагали послабити карантин

У центрі Києва підприємці малого та середнього бізнесу разом з активістами влаштували акцію протесту, вимагаючи послаблення карантинних обмежень. Про це повідомляє hromadske.

Підприємці зібралися на Майдані на акцію протесту під назвою #SaveФОП (Врятуйте ФОП), потім вони приєдналися до учасників Автомайдану, які приїхали підтримати активістів до будівлі Офісу Президента. Всього в мітингу взяли участь близько сотні людей.

Один із підприємців розповів, що його магазин в торговому центрі, який продає товари, пов’язані з обслуговуванням мобільного зв’язку, закрито на карантин з 18 березня.

Чоловік заявив, що підприємці втомилися від того, що подвійні стандарти дозволяють працювати “велюровим ресторанам”, але не дозволяють відновити бізнес іншим людям.

“Подвійних стандартів не повинно бути. Або ніхто не працює, або дайте (працювати) всім, але з умовами карантину. Маска, рукавички, антисептик, одна людина на 10 квадратних метрів. Ми хочемо працювати”, – сказав він.

Підприємець додав, що якщо влада не дозволяэ  йому і його колегам працювати, то повинна забезпечити їм фінансову допомогу. За словами чоловіка, він є ФОП уже 15 років, весь цей час він чесно платив податки і тепер хоче, щоб влада “протягнула руку допомоги” йому.

Також підприємець додав, що просить у влади продовжити дію закону від 17 березня, який забороняє банкам нараховувати пеню і штрафи.

“Влада продовжила карантин, а цей закон не продовжила. З 1-го числа (травня) банки почали нараховувати пеню і штрафи всім, тим, хто ще не почав працювати. У них немає грошей, а їх уже штрафують”, – підкреслив чоловік.

Варто зазначити, що учасники акції протесту дотримувалися належної дистанції і багато хто з них носив чорні маски, на яких було написано #SaveФОП.

Нагадаємо, 2 травня в Києві під будівлею Офісу Президента відбулася акція столичних рестораторів, які протестували проти закриття літніх терас через карантин. Для цього прямо під ОП встановили столики і годували гостей.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.