У світі є багато прекрасних явищ, які хоч раз у житті повинен побачити кожен. Найкраще розглядати такі явища з повітря. Для цього потрібно замовити політ на повітряній кулі львів. Така екскурсія неодмінно залишить у пам’яті велику кількість позитивних емоцій та яскравих спогадів.
Коли проводять екскурсії?
Польоти на повітряній кулі проводяться цілий рік. Єдиною причиною для їх скасування вважається негода, через яку державна наглядова служба видає відповідне розпорядження. Однак найкраще вирушати на прогулянку повітрям з квітня по жовтень, коли в країні встановлюється тепла сонячна погода з найменшою кількістю опадів. Для цього можна заздалегідь придбати подарункові сертифікати львів, тому що охочих політати на аеростатах чимало. Що стосується зими, це теж цікаво, але видимість буде гірша через щільні хмари, сніг або дощ.
Що треба знати перед польотом?
Вирішивши подивитися на місцевість Львова та його околиці з висоти пташиного польоту, треба прислухатися до окремих порад:
- Одягайтеся тепліше – в небі досить холодно, навіть незважаючи на тепло, що походить від пальника.
- Постарайтеся виспатися – така подорож може відняти масу сил та енергії, бо є тривалою;
- Відмовтеся від алкогольних напоїв – туристів у нетверезому стані можуть не пустити на борт.
- Деякі компанії не допускають до підйому вагітних жінок та дітей віком до 6 років – цей факт варто уточнювати ще на етапі бронювання квитків.
- Віддайте перевагу комфортному спортивному одягу та взуттю. Сонцезахисні окуляри та головний убір також стануть у нагоді.
- Захопіть із собою фотоапарат або відеокамеру з потужним об’єктивом – він дозволить не лише розглянути місцевий краєвид, а й зняти його на згадку. Але навіть якщо ви не плануєте брати участь у самому польоті, повірте, знімки на тлі сотні аеростатів, що летять, стануть кращими в альбомі.
- Якщо ви схильні до заколисування, випийте спеціальну таблетку.
- А ось наїдатися чи пити багато рідини перед початком екскурсії не варто – повітряна подорож займає не менше години, а туалетів у небі немає.
Що буде після посадки?
У досвідчених пілотів посадка проходить настільки м’яко, що ви навіть не зрозумієте, як потрапили знову на землю. При виході з кошика мандрівників зустрічають члени команди, пригощають усіх шампанським та роблять спільне фото на згадку. Крім того, після закінчення польоту вам вручать медаль і іменний диплом або сертифікат повітроплавця.
Тривалість усієї поїздки складає від 1 до 4 годин. За цей час повітряна куля встигає відійти від точки зльоту на кілька кілометрів. У призначеному місці повітряне судно чекає група співробітників, яка відповідає за приземлення.