Оцінюючи стан паливної, гальмівної та інших систем автомобіля при виникненні проблеми або плановому техобслуговуванні, майстер або сам автомобіліст повинен звертати пильну увагу на фільтруючі елементи і пристрої. Саме від них залежить, як довго будуть перебувати в справному стані основні вузли, наскільки комфортно і безпечно буде подорожувати на машині і т.д. При виявленні деформацій або зносу, а також в разі вироблення ресурсу деталі, очисники потрібно замінювати, і найпростіший спосіб це зробити – знайти постачальника з оптимальними термінами поставки, цінами і потрібним видом товару через платформу Mriyar.ua.
У каталозі представлені прайси, і можна підібрати запчастина по 55 параметрам, в тому числі знайти найближчий магазин або СТО в рідному місті. Щоб зробити вдалий вибір і швидко зробити заміну, автовласникам потрібно мати уявлення про те, як визначати якість фільтрів, і в цьому допоможе наша стаття.
Якими повинні бути якісні автомобільні фільтри?
Досвідчені автомобілісти і експерти настійно рекомендують вибирати продукцію відомих брендів, причому це можуть бути як оригінальні деталі, так і аналоги. Солідні фірми виробляють сертифіковану продукцію, на яку є сенс витрачати гроші. Такі фільтри:
- ефективно видаляють численні небезпечні речовини в робочих рідинах і газах;
- відрізняються низьким опором потоку;
- вирізняються компактністю і простотою заміни (монтажу і демонтажу);
- здатні без проблем функціонувати при холодному запуску, різних температурних режимах, при підвищеному тиску в системі і т.д .;
- відповідають міжнародним і українським екологічним вимогам.
У гонитві за дешевизною деякі автолюбителі купують товар сумнівного походження на ринках, але такі фільтри швидко виробляють ресурс і повторно потребують заміни. Є сенс спочатку вибрати надійного продавця через сервіс онлайн-підбору, ніж зіткнутися з несправностями вже на другому тижні після установки/заміни. На https://mriyar.ua/ представлені товари від роздрібних і оптових компаній, включаючи імпортерів, тому з пошуком вигідних умов співпраці проблем не виникне.
Головне, що необхідно знати при підборі і заміні очищувачів
Рано чи пізно будь-який фільтр (паливний, масляний, повітряний і т.д.) доведеться замінити, і тут потрібно враховувати ряд нюансів:
- Не відкладайте заміну «на потім», оскільки потрапляння в робочі механізми пилу, бруду, шкідливих хімічних сполук і конденсату може стати причиною серйозних неполадок з двигуном, гальмами, гідравлікою і т.д. При появі перших же ознак зносу або деформації звертайтеся на СТО, щоб вам встановили нову запчастину. Не забувайте також про рекомендовані виробником авто періодичності заміни витратних деталей – щоб дізнатися, як часто потрібно робити заміну саме вам, потрібно уважно вивчити паспорт на машину і керівництво по експлуатації.
- Якщо займаєтеся заміною самостійно, простежте за тим, щоб всередину не потрапляли частинки бруду або вологи, особливо якщо міняєте фільтр на двигуні.
- Будьте максимально обережними із застосуванням промивних засобів, у складі яких можуть бути присутніми агресивні компоненти – вони накопичуються і формують закупорки в трубках. Взагалі, краще просто купити моторне масло зі збалансованими миючими присадками.
- Не забувайте контролювати в процесі заміни зусилля затягування, змащувати маслом прокладки нових деталей (це стосується моторних очищувачів).
- Уникайте застосування побутових інструментів і техніки для видалення забруднень і пилу. При очищенні повітряного фільтра за допомогою пилососа набагато більше ймовірності пошкодити очищающий матеріал, ніж дійсно повернути стару запчастину «в стрій».
- При підборі фільтруючих компонентів керуйтеся виключно каталожним номером і технічними характеристиками, а не візуальною схожістю.