Суміш “Індіани Джонса” і “Піратів” з Джеком Горобцем: Огляд фільму “Круїз у джунглях”

У широкий прокат вийшов пригодницький фільм студії Disney “Круїз у джунглях” з Емілі Блант і Дуейном “Скелею” Джонсом в головних ролях. Складно уявити більш захоплюючий жанр для перегляду всією сім’єю, ніж пригодницький, тим більше зі спробою зробити щось естетичне. Чи вийшло це у творців фільму – читайте в огляді фільмі.

“Круїз у джунглях”: сюжет

За сюжетом консервативний початок XX століття, коли вважалося недозволеною розкішшю, Якщо жінка одягала штани. Вчена, яка фанатично вірить в існування “Древа Життя” і відправляється зі своїм братом на його пошуки. Вони наймають капітана річкового судна Френка, відправляються в експедицію в джунглі, б’ються з божевільним німецьким принцом і мстивими чудовиськами.

“Круїз у джунглях”

Варто відзначити, що присвячені глядачі відразу помітили звідки у цієї історії ноги ростуть. Історії та пригоди головних героїв у фільмі пов’язані з легендарним конкістадором Агірре. Але ж у цього персонажа була зовсім інша біографія і історія, яку сама ж студія показала в культовій картині 1972 року Вернера Херцога. Образ тирана-максималіста безсовісно був експлуатований в “Круїзі у джунглях”. Але навіть не в цьому сіль. За основу все ж був узятий однойменний атракціон з Діснейлендів, який був запущений ще в середині 1950-х і з тих пір вважається одним з найбільш затребуваних!

Не копіювання, а правильне повторення

Що стосується сюжету і картинки на екрані, то є досить багато відсилань до “Піратів Карибського моря” і “Індіані Джонсу”. Чого тільки варта сцена на самому початку фільму, коли героїня Емілі Блант відкривала ящик з реліквією. Це ж хвацько повторена сцена з фільму “Індіана Джонс і останній хрестовий похід”, де професор у виконанні Харрісона Форда також намагався відкрити вхід в підземні поховання у Венеціанській бібліотеці. А Френк “Скеля” картограф Агірре чого вартий. Адже його персонаж повторює долю Джека Горобця – також проклятий на безсмертя, поневіряння і бореться з заклятим ворогом з таким же прокляттям. Він, звичайно, хвацько впорався, але якось не вистачило цих дредів під треуголкой і божевільних підфарбованих очей. Хоча Дуейн Джонсон з дредами виглядав щонайменше дивно.

Окрему увагу, звичайно ж, героїні Емілі Блант – Вченої Лілі. Феміністка (закреслено) бунтарка і революціонерка свого часу (акцент на тому, що вона одягла штани був зроблений раз 15 точно) шукає “Древо Життя” і переслідує вельми благородні цілі – вилікувати людство від різних хвороб, допомогти людям і бути героїнею в епоху домінування чоловічого начала. У цій справі їй допомагає брат-Макгрегор, який посеред фільму робить камінг-аут. Що поробиш – така політика нинішнього голлівудського кінематографа, хоча це виглядало навіть кумедно.

А всю цю ” движуху “зняв режисер Жауме Кольєт-Серра, який більше спеціалізується на трилерах і бойовиках (“Будинок воскових фігур”, “Дитя темряви”,”Пасажир”). У фільмі, звичайно, були спроби полоскотати нерви, але вони скотилися до незначного чухання потилиці.

“Круїз у джунглях”: враження

На жаль або слава Богу – це типовий диснеївський блокбастер. Фільм в міру динамічний, але з перевантаженим і навіть непереконливим сценарієм. Він просякнутий правильними ідеями-щоб не експлуатувати тварин, їх малювали, графікою замінили багато натурних сцен, а персонажі втратили правдивість і реалізм. Все це виглядає неправдиво і дешево. Не фальшивили тільки Емілі Блант і Дуейн Джонсон.

“Круїз у джунглях”

Нагадаємо, раніше ми робили Огляд фільму”Тихе місце 2″.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.