Трекер на авто: як вибрати найкращий варіант

Гайд для власників транспортних парків: як обрати кращий трекер?

З розвитком технологій геопозиціювання та супутникової передачі даних, славнозвісної GPS, безпека рухомих об’єктів вийшла на новий рівень. Маленькі, але корисні прилади — GPS-трекери — допомагають точно відстежувати місцеперебування свого носія, й звісно ж, перш за все, вони стали в пригоді власникам транспортних засобів.

Але сьогодні на ринку представлено чимало моделей від провідних трекерів відомих виробників до бюджетних китайських ноунейм-пристроїв. Як обрати з них кращий трекер на авто? Саме цьому присвячена наша стаття.

Що важливо враховувати при виборі автомобільного трекера — основні характеристики

Попри те, що загальна конструкція трекерів для транспорту є незмінною та містить блоки супутникового позиціювання та блоки передачі даних, є й декілька характеристик, що варто зауважити.

Джерело живлення

Сьогодні існують трекери на акумуляторах, батарейках, або з кабелем для живлення від автомобільного акумулятора чи навіть павербанка.

Тип трекера за функціоналом

Функціонал трекера може відрізнятися:

– моніторингові трекери лише передають сигнал про поточне місцеперебування об’єкта та його рух;

– охоронні моделі можуть додатково сповіщати про нетипову поведінку, перевищення швидкості, а також блокувати двигун за командою з програми.

Тип навігації

Найпоширенішими є моделі трекерів, що здійснюють навігацію за стандартами GPS, тобто, супутникового позиціювання, але є й моделі, що використовують сигнали станцій мобільного зв’язку локальних операторів (так звані LBS), чи гібриди обох технологій — саме вони найточніші та підходять для будь-яких умов використання.

Як обрати трекер під власні потреби?

Крім вже описаних вище характеристик при виборі трекеру під ваші потреби варто врахувати ще декілька факторів, а саме:

– Тип та якість ПЗ, з яким працює трекер. Ви маєте змогу сьогодні використовувати приладдя для трекінгу транспорту, що передає дані на стаціонарні програми для ПК (наприклад, це зручно для логістичних служб, де є певна кількість робочих місць операторів), ті, що працюють з мобільними застосунками (ідеальний варіант для невеликого автопарку чи приватної особи, що хоче контролювати власну автівку), або навіть у вебформаті з доступом через сайт постачальника послуги моніторингу.

– Додаткові функції трекера: деякі моделі мають, наприклад, додаткові входи для встановлення лічильника імпульсів для контролю витрат палива, спеціальні модулі, що подають сигнали SOS, або функції запису дорожніх міток при відсутності зв’язку в реальному часі.

– Вартість трекера, звісно ж, важлива. Але тут варто дотримуватися золотої середини та того функціоналу, що містить обрана вами модель.

Популярні моделі ринку трекерів

Щодо конкретних прикладів трекерів для автотранспорту, то можемо навести кілька популярних моделей:

– StarLine M66-S є гарним прикладом базового моніторингового трекера за помірну вартість.

– Teltonika FMB140 трекер з функцією зчитування даних з CAN-шини, обладнаний внутрішніми GNSS / GSM антенами та резервною батареєю через потужні акумулятори живлення.

– Antenor Light – це приклад простого, зручного та компактного охоронного трекера, що легко сховати в інтер’єрі салону.

Якісний та надійний трекер на авто — це запорука безпеки транспортного засобу та його ефективного користування. Зауважимо, що сам по собі трекер — це лише прилад, отже використовувати його варто у зв’язці з програмним забезпеченням, що отримуватиме дані з трекеру та конвертуватиме їх у зручному та наочному вигляді для вас. 

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.