В ISW пояснили, чому багатомісячна оборона Бахмута має вирішальне значення

Експерти уточнили, що раніше Сили оборони України використали схожу тактику поступового виснаження російських військ у Лисичанську. Там, як і в Бахмуті, окупанти змушені були домагатися незначних тактичних успіхів ціною великих втрат особового складу та техніки.

У результаті відбувся контрольований відхід українців із цього району, проте захоплення Лисичанська та адміністративного кордону Луганської області швидко виявилося для російських військ в оперативному відношенні незначним, а наступальні операції виснажених військ застопорилися влітку-восени 2022 року.

“Українська оборона Бахмута, ймовірно, сприятиме аналогічному [з ситуацією в Лисичанську] результату – російські сили перекидають в цей район сили і техніку з травня 2022 року і ще не домоглися будь-яких значних успіхів в оперативному відношенні, які серйозно загрожують українській обороні цього району. ISW продовжує оцінювати, що українські сили фактично стримують російські війська, техніку і загальний оперативний центр в Бахмуті, тим самим перешкоджаючи здатності Росії продовжувати наступ в інших місцях”, – додали аналітики.

  • За даними ЗМІ, німецька розвідка стурбована «тризначними втратами» України у боях за Бахмут.
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.