В КБ Південне зібрали космічний супутник зондування Землі

Конструкторське бюро Південне завершило складання льотного зразка супутника дистанційного зондування Землі” Січ-2-1. Він замінить попередника, замовкнувшого на орбіті 7 років тому. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє КБ.

Випробування нового супутника вже почалися. Подробиць в бюро не повідомляють.

Його мета – фотографування поверхні Землі у видимому та ближньому інфрачервоному діапазонах і моніторинг параметрів іоносфери планети. Мова йде про модифікацію супутника Січ-2. Він був відправлений на орбіту в 2011 році, але із-за втрати енергопостачання пропрацював менш як 16 місяців.

Важить Січ-2-1 – приблизно 210 кг, роздільна здатність фотокамери – близько 7,8 м при ширині зони зйомки близько 47 км. Термін дії – 5 років.

 

У планах бюро на наступний рік виготовлення габаритно-динамічного макета Січ-2-М. (675 кг).

Очікується, що завдяки апарату в України будуть високоякісні кадри конкретних ділянок Землі в панхроматичному (дозвіл – до 2,4 м), многоспектральному (7,8 м) і інфрачервоному (102 м) діапазонах.

Тим часом не зупиняється збірка льотного зразка наукового супутника Мікросат-М (270 кг). Вона також закінчиться в наступному році. Потрібен супутник для спостереження динамічних процесів в іоносфері Землі і технологічних експериментів в космосі.

Базою Мікросат-М послужила платформа, застосована на Січ-2. Термін дії – три роки.

Вся перерахована апаратура буде виведена на кругову сонячно-синхронну орбіту висотою 668 км з нахилом 98,1 градуси.

Раніше повідомлялося, що КБ «Південне» презентувало надзвукову керовану ракету «Блискавка».

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.