У Дніпрі провели чергову презентацію визначної науково-фантастичної літературної композиції ЛГБТ під назвою «На Марс», автором якої є Райан Рінер. Читачам треба дізнатися про існування підробленої версії російським автором Максімова. Він привласнив собі унікальну назву, як повідомляють Новини Дніпра.
В сучасному світі відбувається постійний розвиток, але питання гомофобії та боротьби за права ЛГБТ-спільноти й досі стоїть дуже гостро. Роман «На Марс», написаний Райаном Ріенером детально висвітлює події цієї боротьби, показуючи, як представники ЛГБТ впливають на сучасне суспільство. В цей час російський автор повністю скопіював назву для свого твору.
Чим ця книга може зацікавити?
Роман представляє собою унікальний твір з декількох причин. По-перше, він є першою ЛГБТ-науковою фантастикою в Україні. По-друге, він детально описує процес колонізації Марса. Головним героєм роману виступає квір-персонаж, розповідь про долю якого тісно переплітається з елементами науки та фантастики.
Автор роману, Райан Ріенер, походить з Нікополя. Йому довелося зіткнутися з багатьма викликами сучасного консервативного суспільства. Він відкритий гей. Творчий шлях автора ще ускладнювало те, що багато інших авторів використовували його ідеї в своїх роботах. Зокрема таким автором був російський блогер Макс Максімов.
Скандальна російська підробка
Максімов запозичив ідею колонізації Марса та оригінальну назву, створивши власну версію твору. На диво та на превеликий жаль українське видавництво «Форс» не тільки надрукувало підроблений роман, а ще й переклало його за власний кошт. Це викликає велике занепокоєння неповагою не тільки до авторських прав, та й недотримання моральних норм у сфері видавництва.
Дуже важливо підтримувати автентичні твори та авторів, які пишуть на актуальні та сміливі теми, не стидаючись говорити правду. Справжній «На Марс», написаний Райаном Ріенером є не просто книгою, а символом, що відображає боротьбу за права та різноманітність, що можна бачити у сучасному світі.
Де знайти оригінал?
Всі, хто бажає підтримати автора, хочуть познайомитися з оригіналом роману, можуть відвідати презентацію «На Марс» у Дніпрі, у кав’ярні Tanoshi Chill Zone за адресою вулиця Святослава Хороброго, 25) та у Києві.