Вугри в океанаріумі Токіо почали забувати як виглядають люди: їм будуть дзвонити за допомогою відеочату

У токійському океанаріумі Sumida, який через коронавірус закрито на карантин з 1 березня, звернули увагу, що садові вугри почали забувати, як виглядають люди, що ускладнює перевірку стану їхнього здоров’я. Проблему допоможе вирішити відеочат. Про це повідомляє BBC News Україна.

Садові вугри почали пірнати в пісок кожного разу, коли повз них проходять люди. Це ускладнює роботу співробітників океанаріуму. Там думають, що проблему можна вирішити, якщо почати дзвонити вуграм за допомогою відеочату. В океанаріумі просять людей підключитися до чату і показати своє обличчя.

Співробітники розмістили п’ять планшетів екранами до акваріумів з 300 вуграми. “Фестиваль облич” пройде з 3 по 5 травня. На жаль, власники пристроїв із системою Android не зможуть приєднатися до фестивалю. Адміністрація пропонує “поспілкуватися” з вуграми тільки за допомогою програми FaceTime від Apple.

Садовими вуграми називають риб з підродини Heterocongrinae. Таку назву вони отримали через те, що їх колонії нагадують підводний сад. Вони живуть в піщаних норах, які викопують хвостами і покривають слизом, таким чином захищаючи їх від руйнування. Коли починається шлюбний сезон, самці і самки пересувають свої нори ближче один до одного.

Вони живуть колоніями по кілька сотень, і у кожного вугра є своя нора – при цьому найбільший самець частіше за все живе в центрі колонії. Зазвичай видно лише чверть тіла цих маленьких створінь – решта залишається в норі.

Вугри рідко виходять із своїх нір повністю – навіть заради спарювання. Можна сказати, що вони мають вроджену схильність до самоізоляції.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.