У нашому повсякденному житті ми постійно використовуємо електроприлади, чи то холодильник, телевізор, або комп’ютер. Деякі з них є важливою частиною нашого побуту, тоді як інші можуть здаватися лише іграшками, але всі ці пристрої необхідні для нашого комфорту. Іноді трапляється неприємна ситуація, коли прилад, особливо якщо він дороговартісний, виходить з ладу не через природний знос, а через несподівані перепади напруги в електромережі. Такі неприємні казуси трапляються всюди і стають дедалі поширенішими, адже системи подачі електрики застарівають, а постачальники не поспішають їх оновлювати. Як із цим боротися? Адже найчастіше справедливості від постачальника не добитися. На щастя, вихід є, можна придбати і встановити вдома стабілізатори напруги, головне завдання яких відстежувати зміни напруги в будь-який бік і вирівняти її до норми в 220 В.
Як вибрати такий корисний прилад?
Під час вибору стабілізатора важливо враховувати кілька ключових параметрів, зокрема загальну потужність усіх побутових пристроїв у будинку. Хоча рідко всі прилади працюють одночасно, рекомендується орієнтуватися на загальний показник, передбачаючи запас у 20%.
Також важливими критеріями є швидкість реакції і точність відображення значень вихідного струму. Решта параметрів, як-от виробник або спосіб встановлення, можуть бути обрані на ваш розсуд. Однак рекомендується віддавати перевагу продукції перевірених виробників, які надають сертифікати, що підтверджують відповідність високим стандартам, і дають довгострокову гарантію.
Стабілізуючі пристрої потрібні не тільки для побутової техніки, а й для такого важливого обладнання, особливо в зимовий період, як опалення.
Навіщо потрібен стабілізатор для газового котла?
Газові котли чутливі до перепадів напруги. Стрибки напруги можуть призвести до поломки електронної плати котла, що спричинить дорогий ремонт.
Простими словами можна пояснити принцип роботи стабілізатора напруги газового котла в https://voltmarket.ua/ так: він монтується між електричним джерелом і газовим котлом і “ловить” скачки напруги і “згладжує” їх, видаючи на виході 220В.
При прийнятті рішення про купівлю цього пристрою, варто врахувати такі аспекти:
- потужність стабілізатора має бути більшою або дорівнювати потужності вашого газового котла;
- для газових котлів рекомендується використовувати релейні або електронні стабілізатори;
- прилад має працювати в діапазоні вхідної напруги, який характерний для вашої мережі.
Саме такі вироби від відомих брендів доступні за привабливими цінами в інтернет-магазині Voltmarket. Тут представлені як звичайні побутові стабілізатори, так і спеціалізовані прилади для різних завдань, такі як стабілізатор напруги для газового котла. Весь асортимент сертифікований і відповідає стандартам, а гарантія забезпечує надійність покупки. Завдяки прямим поставкам від виробників, ціни на обладнання залишаються доступними.
Не потрібно сподіватися на авось, а потім витрачати великі гроші на ремонт і заміну побутової техніки, краще потурбуватися про її збереження заздалегідь.
Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).