Вибрати хороші бездротові навушники – це повноцінний квест: потрібно розібратися у версіях Bluetooth, дізнатися про опір, вивчити вплив чутливості на якість звуку. Бездротові навушники легше вибирати, якщо керуватися рекомендаціями спеціалістів, та звертати увагу на найважливіші технічні характеристики. Вибрати та придбати найбільш підходящу модель можна на сайті https://expertonline.com.ua/.
Як вибрати гарні бездротові навушники?
При виборі бездротових навушників варто звертати увагу на їх параметри. Усі вони являються вкрай важливими. Серед них можна виділити:
- Якість звуку. Діапазон частот, що відтворюються – новачки часто плутають цю характеристику з показником якості звуку, але вона лише показує частоти, які можуть відтворювати динаміки пристрою. За максимальним значенням гнатися не потрібно, тому що людський слух здатний розрізняти коливання в діапазоні від 20 до 20 000 Гц, тому спирайтеся на ці числа. Різницю між 20 та 25 КГц ви не почуєте, зате переплатите за маркетинг.
- Опір – серед усіх характеристик саме він має найбільший вплив на якість звуку. Навушники з високим опором називають високоомні, і вони дають краще звучання. Але смартфон не зможе дати високий вихідний опір – це означає, що звук у навушників буде поганим, якщо їхній опір виявиться вищим. Оптимально вибирати моделі не більше 32 Ом.
- Чутливість – показник гучності звуку. Якщо він буде тихим, то сторонній шум не заглушить навіть система активного подавлення шуму, тому орієнтуйтеся на 95 дБ і вище.
- Версія Bluetooth. Bluetooth – це технологія, завдяки якій пристрої працюють без дротів. Зустрічаються навушники, що працюють по радіозв’язку, але до них додається великий передавач – його не взяти з собою в машину або автобус, що зводить до нуля зручність.
- Найновіша версія Bluetooth – 5.1, і саме на неї потрібно дивитися. Чим новіша технологія, тим нижче енергоспоживання, швидше швидкість з’єднання і вища загальна якість передачі даних. Щоб використовувати Bluetooth 5.1, вам потрібні не тільки навушники з його підтримкою, але й пристрій відтворення. Якщо смартфон або планшет не підтримує цю версію, передача даних буде працювати за його стандартом.
- Автономність. Час автономної роботи – це кількість годин, протягом яких пристрій працюватиме без підзарядки. До деяких внутрішніх навушників додається кейс, який виконує функцію повербанка – звертайте увагу на цю деталь. Якщо одна модель працює десять годин, а інша п’ять, але з кейсом, то за інших рівних варто купити саме її.