Як вибрати ковдру на зиму?

Зимова ковдра зберігає чудову якість сну в холодну пору. Магазини пропонують гідний вибір постільних речей. Однак у покупців завжди багато запитань. Який найкращий утеплювач? Якщо вибрати пух, то чи буде виріб алергенним? А якщо зимова ковдра опиниться з наповнювачем, що не проводить повітря? На що робити основний наголос: якість пошиття, м’якість, ціну під час продажу?

Як вибрати комфортну зимову ковдру?

Обираючи ковдри, важливими характеристиками є: 

  • розмір;
  • наповнювач;
  • вага виробу.

Якість наповнювача говорить про те, що якщо він натуральний, його слід правильно підготувати. Наприклад, пух укладають рівномірно (допоможе касетна технологія пошиття). Наповнювач із вовни не повинен видавати неприємного запаху вогкості, що виникає при недотриманні технології.

Вага вибирається таким, щоб продукція забезпечувала комфорт та тепло, а не притискала надмірною масою, ускладнюючи зміну становища уві сні. Значний обсяг має стьобана ватяна модель – найкращий варіант радянських часів. Але сьогодні запропоновані вдалі моделі, в яких утеплювач не злежується, не утворює грудки.

Тим, хто схильний до появи висипів при контактуванні з пухом, шерстю, рекомендується зробити вибір на користь синтетичних наповнювачів:

  • синтепон;
  • силікон;
  • холофайбер;
  • штучний лебедячий пух.

Їхня висока якість створить достатній комфорт, збереже теплорегуляцію під час сну.

Тим, хто має проблеми з суглобами, потрібно рівномірне обігрів тіла. Якщо вони нормально сприймають натуральні утеплювачі, можуть сміливо вибирати між пухом, вовною або ватою.

Зимова ковдра вважається затишною, якщо формує дві основні складові сну: м’якість та тепло. Пух відноситься до дуже делікатних, повітряних утеплювачів, тому така продукція – легка та бажана. Вовна має меншу товщину, але більшу щільність. Синтепон більш об’ємний, ніж шерсть тварин, але його оминають постільні кліщі.

Пошиття – перше, що бачить покупець. Він оцінює симетричність крою, рівні рядки, оброблені краї. Можна купити модель з будь-яким утеплювачем, орієнтуючись на фізіологічні потреби та якість.

Особливості зимових ковдр

Звертайте увагу на етикетки з умовами чищення. Ковдри, орієнтовані на холодний сезон, небажано прати, краще скористатися послугами хімчистки.

Чохли для ковдр шиють зазвичай з бавовни, синтетики або комбінованого матеріалу. Перший вигляд вважається найякіснішим, цілком натуральним. Другий на сьогодні мало чим поступається натуральним матеріалам, але зручніше у побуті. Третій поєднує найкращі показники перших двох матеріалів.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.