Як вибрати хороший смартфон за доступною ціною?

Без смартфонів і планшетів ми вже не можемо уявити своє повсякденне життя. Необхідність постійного доступу до інтернету, здійснення численних дзвінків, спілкування у соцмережах і месенджерах, використання телефону як фото- і відеокамери сприяє постійному збільшенню обсягів продажів смартфонів. Як вибрати якісний і надійний пристрій? На що потрібно першочергово звертати увагу? Ми підготували невеликий чек-лист, щоб полегшити вам життя.

Визначення цілі

Вибір конкретної моделі смартфона залежить від завдань, які будуть ставитися перед смартфоном. Активним користувачам Instargam потрібна потужна камера з автофокусом і всілякими фотоефектами. У завзятих геймерів у пріоритеті буде потужний процесор, а у меломанів — висока якість звуку. Дітям, власникам домашніх тварин варто вибирати моделі з противоударним корпусом.

Визначення бюджету

Ціни на мобільні телефони https://shop.kyivstar.ua/ua/phones стартують від пари сотень і сягають десятків тисяч гривень. Бюджетний телефон зможе тільки дзвонити й приймати дзвінки, працювати з повідомленнями та показувати найпростіший календар із нотатками. Він простий і невибагливий в експлуатації. Смартфони середнього класу — найпопулярніші у світі. Вони оснащені камерою, плеєром із підтримкою різних форматів, засобами для зв’язку з іншими пристроями й виходу в інтернет. У мультимедійних телефонах важливою є розважальна складова. Вони розраховані на активну молодь, яка хоче слухати радіо й улюблені треки, дивитися кліпи, грати в ігри. Власнику пристрою бізнес-класу необхідна розширена телефонна книга, потужний органайзер, зручний і швидкий доступ в інтернет із легким переглядом електронної пошти, можливість читання і редагування документів, створених офісним пакетом ПК. Іміджеві смартфони нерідко називають fashion-апаратами. Ними підкреслюють індивідуальність і доповнюють шикарний гардероб.

Визначення технічних параметрів

Перед оформленням покупки зверніть увагу на такі параметри:

  • Процесор. Процесор — головний розрахунковий центр пристрою. Чим потужніший чип, тим «більше» може смартфон. Говорячи про гаджети за доступною ціною, варто орієнтуватися на Snapdragon 625 або на його бюджетний аналог, який не поступається 625 за характеристиками, — Snapdragon 450.
  • Оперативна пам’ять. Показник відповідає за швидкодію всіляких програм. Якщо ще кілька років тому 0,5 ГБ оперативки було достатньо, то зараз слід вибирати моделі, у яких щонайменше 2–4 ОЗУ. Це можна пояснити ускладненням і збільшенням «ваги» додатків і програм на мобільних ОС.
  • Постійна пам’ять. Кількість необхідних гігабайтів залежить від потреб користувача. Найбільше місця «з’їдають» записані відеоролики, фотографії та додатки, тому любителям зйомок і геймерам потрібен телефон із запасом вбудованої пам’яті від 64 ГБ.
  • Скло. Воно повинно бути максимально прозорим і міцним. Перевагою буде наявність олеофобного покриття, яке робить взаємодію з пристроєм зручнішою, перешкоджає появі відбитків пальців на екрані.
  • Камери. Любителям фотографувати навколишній світ краще вибрати смартфон, оснащений щонайменше 16-мегапіксельною основною камерою з автофокусом і оптичною стабілізацією. Якість фронтальної камери важлива для шанувальників селфі й любителів спілкуватися по FaceTime або Skype. Добре, якщо це буде модуль на 8 або 13 МП.

Додатково варто звернути увагу на місткість акумулятора, кількість сім-карт, наявність сканера відбитків пальців, матеріал корпусу.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.