Зеленського запідозрили у зустрічі в Золотому із вчителями-сепаратистами: що відбувається

Президент Володимир Зеленський у Золотому на Луганщині поспілкувався з вчителями місцевої школи, які просили його відвести війська від їхнього міста. Після цього в Мережі з’явилася інформація, що вчителі нібито підставні, передають «Факти».

Першим на це звернув увагу користувач Twitter з Himikus. Він написав про те, що школи, яку відвідував Зеленський, вже немає, а вчителі агітували у 2014 році за приєднання до РФ.

«Як вже це бл… цирк задовбав! Актор, який грає роль президента, вирішує нашу долю, долю країни з акторами, які грають роль вчителів», – написав Himikus під фото.

Інший користувач Faberum опублікував скріншот витягу з Єдиного держреєстру реєстрації підприємств і підприємців. Зважаючи на нього, він припустив, що школа, швидше за все, не працює, оскільки немає інформації про учнів.

Також у сервісі Opendatabot, в якому є дані щодо реєстрації всіх українських установ, зазначено, що школа в Золотому дійсно припинила своє існування.

В Офісі президента журналістам сказали, що Золотівська школа №7 працює, а інформація про її закриття є фейком. Один з місцевих жителів зазначив, що в Золотому є філія школи №5, де навчаються приблизно 30 дітей.

Новопризначений голова Луганської ОДА Сергій Гайдай в Facebook написав, що вчителі, з якими говорив президент, справжні. Він запросив людину, яка оприлюднила «фейковую» інформацію, в місто Сєвєродонецьк для «екскурсії» у Золоте.

«Побачите неіснуючу школу, поспілкуєтесь з неіснуючими вчителями, які вчать неіснуючих дітей… до речі іноді, вчителям доводилося під обстрілом йти в школу, тому що вони знали – діти чекають!! Для дітей ці уроки і школа в цілому ВАЖЛИВІ!! І це не порожні слова….. просто коли чути постріли і вибухи мін, то в школі з вчителями та іншими однокласниками не так боязно», – пише Гайдай.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський дві доби провів у Золотому на Луганщині. Він, зокрема, поспілкувався з місцевими жителями і добровольцями.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.