ЗМІ: Андрій Богдан і нардеп Сольський захопили агрофірму і перерахували гроші в касу “Слуги народу”

Більше тисячі гектарів землі у Київській області більше десяти років обробляв кооператив “Новоселицький” до того моменту, як під час незаконних зборів не був обраний новий керівник. Про це повідомляє Bihus.info.

Для того, щоб це провернути, були зібрані раніше звільнені працівники, які обрали собі “директора” Наталію Войтенко. Протокол виборів запевнив нотаріус з Києва, а також державний реєстратор у місті Ірпінь.

У свою чергу Войтенко отримала 1 тисячу га землі, всю техніку кооперативу, а також доступ до рахунків компанії, на яких зберігалося понад 11 мільйонів гривень.

Як повідомляють журналісти, працівники прийшли на збори добровільно, тому що київський юрист заявила, що тодішній керівник компанії повною мірою не оплачував вартість оренди землі та виключав зі списку членів. Однак, як повідомляється, таке зібрання було незаконним.

Зерносховища і техніку взяли під контроль люди в камуфляжі без будь-яких розпізнавальних знаків. На половину отриманої суми Войтенко придбала півтори тисячі тонн цементу.

Навесні 2019 року з’явилася інформація про рейдерське захоплення кооперативу під Києвом. Жителі села Вільшанська Новоселиця організовували пікети під будівлею Верховної Ради, а також зверталися у різні державні структури.

Як повідомляється, рейдерське захоплення провели люди, пов’язані з народним депутатом від “Слуги народу” Миколою Сольським і колишнім керівником Офісу президента Андрієм Богданом.

Більше того, під час вищезазначених зборів був присутній юрист Олексій Оленченко, який за місяць до них зареєстрував клон захопленого кооперативу. Оленченко працював на компанію, що належить Сольскому.

Журналісти нагадали, що аграрні інтереси об’єднують депутата з Богданом та Ігорем Пукшиним.

Нова глава видає від кооперативу три довіреності на юридичне представництво. Юристами підприємства призначають Юрія Козака, Андрія Рубашка та Сергія Матіевського. При цьому одночасно всі вони стають спонсорами політичної сили “Слуга народу”. Разом вони внесли 5 мільйонів гривень – стільки ж, скільки Войтенко вивела з агрокомпанії.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.