Пейнтбол, чи «гра на виживання» — це розвага родом зі сполучених штатів Америки. Спочатку спеціальне обладнання, що стріляло кульками з фарбою, використовувалось для того, щоб ставити мітки на велику рогату худобу. Пізніше, фермери почали розважатись імітуючи військові дії з використанням такого обладнання. Це й стало розвитком популярної сьогодні розваги.
Сучасна зброя та фарба абсолютно безпечні для людини, а гравці в пейнтбол на час гри отримують надійний захисний одяг. Детальніше про обладнання для гри можна дізнатись за посиланням на сайті клубу активного відпочинку у Львові BNB.
Особливості гри
Пейнтбол це захоплююча командна гра. Перемога тут залежить не лише від швидкості руху й точності пострілів. Це настільки ж інтелектуальна розвага, настільки спортивна. Тому дуже часто досвід та гарна командна робота перемагають над силою та швидкістю.
Оскільки пейнтбол належить до категорії військово-тактичних ігор, перше, що необхідно зробити команді – розробити чіткий план дій. Як показує досвід, це приближає перемогу на 80%.
Пейнтбол це гра всесезонна. Однак, при проведенні змагання взимку варто звертати увагу на те, які кульки надає організатор. Для морозної погоди необхідно використовувати спеціальні «патрони», оскільки звичайні можуть ставати дуже крихкими та лопатись у стволі пневматичної рушниці не долітаючи до цілі.
Всіх, хто бажає відчути адреналін та смак справжньої перемоги запрошуємо відвідати портал bnbpaintball.com – тактичний, спортивний та корпоративний paintball у Львові
Декілька порад для успішної гри
Якщо ви вперше в своєму житті взяли до рук пейнтбольну рушницю та хвилюєтесь щодо того аби не програти, просто дотримуйтесь наступних порад:
-
Не знімайте спеціальну заглушку зі ствола поки суперник не буде на прицілі.
-
Переведіть в беззвучний режим телефон чи пейджер. Невчасний дзвінок може видати супернику ваше місце розташування.
-
Перед пострілом оцініть обстановку та добре прицільтесь.
-
Не знімайте маску до самого кінця гри.
-
Якщо є сумніви в тому, що ви «вбиті», запитайте у судді.
-
Пам’ятайте, що у випадку гри з досвідченим суперником не варто виглядати декілька разів з однієї позиції. Перший невлучний постріл опонента може бути лише прицілюванням.
-
Добре запам’ятайте форму та кольорові пов’язки «своєї» команди.
-
Рахуйте постріли та відстріляні кульки з фарбою, аби в потрібний момент не залишитись без «патронів».
-
У випадку, коли «ворог» атакує, краще впасти та вести обстріл з такої позиції, ніж втікати залишаючи спину відкритою.
-
Намагайтесь часто змінювати тактику та бути непередбачуваним.
-
Стріляйте на попередження. Кулька з фарбою летить з невисокою швидкістю, тому необхідно враховувати траєкторію руху противника.
-
При сонячній погоді розташовуйтесь так, щоб сонце світило в очі супернику.
Перед грою також необхідно перевірити наскільки добре закріплене захисне обладнання та чи не залишилось на масці фарби з минулої гри.