Проекти дерев’яних будинків з бруса та особливості будівництва від derevodim

Будівництво будь-якої споруди починається зі стадії проектування. Замовляти проекти дерев’яних будинків з бруса (див. на сайті http://derevodim.com.ua/progects/project-house) слід компаніям, що спеціалізуються на роботі саме з деревиною, з огляду на важливі специфічні властивості дерева як будівельного матеріалу.

Проектування передбачає розробку загального проекту будівлі та формування пакету робочої документації, потрібної як для будівництва, так і для отримання дозволів. Кожен етап робіт має власний кошторис, що включає вартість необхідного об’єму матеріалів та робіт. Сюди ж включено транспортні, накладні витрати, що дозволяє замовникові контролювати формування загального бюджету будівництва.

Як будується житло з бруса

Перший етап безпосередньо будівництва передбачає закупівлю сировини у відповідній запроектованій кількості та параметрах. Зазвичай для цього використовуються аукціони, але якщо компанія, як http://derevodim.com.ua має свої виробничі потужності, якісний вихідний матеріал вийде дешевше.

Профілювання брусу відбувається вже безпосередньо на будівельному майданчику. З огляду на традиційну ваду всіх будівельних матеріалів з деревини – загрозу ураження грибком, гниття, появи комах, займання — брус відразу обробляється сучасними антисептичними засобами. Відразу формується необхідний для монтажу будівлі комплект матеріалів. При роботі за типовим проектом це відбувається за стандартними розмірами, якщо проект індивідуальний – розміри вираховуються окремо.

На відміну від монтажу будівель з оциліндрованих колод, будинки з бруса не вимагають попередньої «чорнової» збірки. Профільований брус ще на виробничому етапі забезпечується шипами та пазами, завдяки чому профільовані колоди відразу зістикуються щільно та максимально точно.

Під час монтажу будівлі з бруса обов’язкове відділення фундаменту щонайменше двома шарами гідроізоляційного матеріалу. Важливою частиною монтажу є також дубова обв’язка, інколи – подвійна. Вибір саме дубу як матеріалу для обв’язки зумовлена властивостями дубу – він довговічний, твердий, не дає усадки. Така обробка дозволяє значно подовжити строки експлуатації будівлі та захищає її ззовні.

Є кілька способів викладання вінцю, зведення кутів, вибір яких краще довірити професіоналам. Вони врахують розміри будівлі, її тип та оберуть оптимальний варіант, що врахує вимоги до міцності, зовнішнього вигляду та кінцевої вартості будівництва.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.