Замір вологості вихідного матеріалу — важливий етап, який дозволяє будівельникам оцінити якісні характеристики продукції і можливість /неможливість використовувати її для виконання технологічного процесу. Це пояснюється тим, що деякі види сировини можна використовувати тільки в певних умовах. В іншому випадку якість зведеного або відремонтованого об’єкта буде невисоким. Для виконання поставленого завдання компанія «Рентген-Україна» вже приготували вологомір будматеріалів.
Чому важливо використовувати вологомір для будматеріалів?
Прилад отримав досить широке поширення і не тільки в будівельній галузі. Приватні майстра, а також оптові бази і магазини використовують пристрій:
- Для визначення ступеня вологості продукції. Деякі види сировини можна купувати і використовувати тільки при певних умовах, коли рівень вологи не перевищує максимально допустимого значення.
- Для визначення максимально точної ваги — при певному рівень вологості вага матеріалу може значно коливатися. Якщо покупець придбає продукцію з високим показником вологи в ній, то переплатить.
Використовувати занадто вологий матеріал неприпустимо, особливо в питаннях будівництва. Будівля з такої сировини буде недовговічним і не відповідає стандартам якості, безпеки.
Особливості функціонування
Вимірювання показника вологи виконується методом титрування за Фішером і висушуванням. Саме такий спосіб є первинним, а тому на його основі розроблено безліч інших методів і прийомів. Вологомір дає змогу:
- Виробляти певні виміри, визначаючи якість продукції.
- Визначити рівень вологості всіх компонентів на стадії виробництва.
Такі підходи дають можливість значно поліпшити якість товару, виключити появу браку в процесі зведення будь-якого об’єкта і не переплатити за будматеріали. Діапазон вимірювання будматеріалів 0-199 дігіт, 0,3-6,0 мас.% Або 0,3-4,0 СМ%
Де купити вологоміри?
Компанія «Рентген-Україна» пропонує високоякісний вимірювальний прилад, який працює без похибок. Вибирати відповідний прилад слід з урахуванням його діапазону і максимального рівня точності. Уваги заслуговує і інший параметр — крок. Найбільш коректними і практичними вважають пристрої з кроком менше 1%, а також прилади з внутрішньої вбудованою пам’яттю, яка дасть можливість зберігати до сотні виконаних замірів, використовувати в будь-який час збережені дані.